Neden Kıbrıs'ta Tüp Bebek

Kıbrıs, tüp bebek tedavisine erişim konusunda birçok avantaj sunmaktadır. Öncelikle birçok ülkede olanak sağlanılmayan gelişmiş tüp bebek tedavileri uygulanılmaktadır.

Bu tedaviler arasında IVF (in-vitro fertilizasyon), ICSI (intracytoplasmic sperm injection), IMSI (intracytoplasmic morphologically selected sperm injection) gibi tedaviler yer almaktadır. Bu tedaviler, yumurtaların laboratuvar ortamında döllenmesini sağlar ve bu sayede çiftlerin bebek sahibi olma şanslarını artırır.

Özellik yumurta donasyonu sperm donasyonu, embriyo donasyonu gibi dünyanın hemen hemen hiçbir yerinde uygulanmayan gelişmiş tüp bebek tedavileri sunar.

Yumurta donasyonu, yumurtalıkları yetersiz olan ya da yumurtalıkları olmayan kadınlar için bir tedavi seçeneğidir. Bu tedavi sayesinde, sağlıklı bir yumurta donatıcısından alınan yumurtalar döllenerek, kadının kendi doğurmasına olanak tanınır.

Embriyo donasyonu, embriyoların başka bir çifte verilmesi yolu ile bebek sahibi olma şansını arttıran bir tedavi seçeneğidir. Bu tedavi, yumurta ve spermlerin laboratuvar ortamında döllenerek elde edilen embriyoların başka bir çifte verilmesi şeklinde gerçekleşir.

Sperm donasyonu, spermlerin başka bir erkekten alınması yolu ile bebek sahibi olma şansını arttıran bir tedavi seçeneğidir. Bu tedavi, spermlerin yumurtaların döllenmesi için kullanılması şeklinde gerçekleşir.

Kıbrıs’ta bu tedavileri uygulayan birçok merkeze rastlamak mümkündür. Araştırma yapıldığında bambaşka maliyet ve uzman olduğunu dile getiren kişi ve kurumlarla karşılaşmak mümkündür. O yüzden tedavi olacağınız yeri seçerken dikkatli olmanızda fayda vardır.

Kıbrıs’ın en eski ve en donanımlı tüp bebek hastanesi olarak, British’in alanında deneyimli uzman ekibi ile sadece size özel tüp bebek tedavi imkanları sağlamaktayız. Merkezimizde son donanımlı teknoloji ile hastanemize girmenizden çıkmanıza kadar tüm süreçleriniz özenle ve gizlilikle takibimiz altındadır. Titiz çalışan ekibimiz sayesinde yurtdışından en çok talep gören merkez haline gelmiştir. Daha fazla detaylı bilgi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, tedavi sürecinde rahat ve dinlendirici bir ortam sunmaktadır. Bu sayede tedavi sürecinde stres seviyesini azaltmak ve çiftlerin rahatlamasına olanak tanımaktadır. Ayrıca ülkenin muhteşem doğal güzellikleri ve tarihi yerleri de görme fırsatı sunmaktadır.

British Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi olarak bizler çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerimize ileri teknolojik hastanemizde ileri teknikler ve tedaviler ile uzman hekimlerimizle birlikte isteklerini gerçekleştirmekteyiz. Sağlığın herşeyden önemli olduğuna inandığımız için sizin, eşinizin ve doğmasını istediğiniz çocuğunuzun sağlığını herşeyden fazla önemsiyoruz. Web sitemizi inceleyerek tedaviler ve işlemler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Donör ile hamilelik ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için bizleri aramaktan çekinmeyin. Bizlere;

+90 392 330 3939, +90 548 859 9000 telefon numaraları üzerinden ya da info@britishcyprusivf.com mail adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.